Szukasz » Sosnowe Kalisz

  Adam Michalak Meble
  Nasza firma ADAM MICHALAK Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Uslugowe zajmuje się produkcją dużej gamy mebli. Istniejmy już na rynku od ponad 15 lat, a zasięg naszej działalności obejmuje obecnie powiaty tj. opoczyński, tomaszowski i piotrkowski. Serdecznie zapraszamy do salonów!

  Wuteh Toruń
  Fabryka Mebli WUTEH S.A. od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w gronie producentów mebli biurowych w Polsce. Nasze meble znane, cenione i sprzedawane są również w wielu krajach europejskich. W ofercie handlowej WUTEH S.A. znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli biurowych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

  Old Decor Export - Import
  Nasza firma specjalizuje się importem mebli stylowych oraz artykułów dekoracyjnych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment mebli dzięki którym mogą wyposażyć, gabinety w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej szerokiej ofercie znajda Państwo szereg artykułów dekoracyjnych.

  Lupus Elementy Meblowe
  Firma LUPUS jest firmą ze 100% polskim kapitałem, która powstała w maju 1990 roku. W 1993 roku uruchomiliśmy produkcję blatów kuchennych. Od tego momentu rozpoczęliśmy działalność w przemyśle meblowym. Zatrudnienie wynosiło wówczas 17 osób. W kolejnych latach rozszerzaliśmy ofertę o kolejne produkty oraz zwiększaliśmy zatrudnienie.

  WFM Wolsztyńskie Kuchnie
  Jesteśmy jednym z największych polskich producentów mebli kuchennych na wymiar. Firma powstała w 1945 roku w Wolsztynie, gdzie mieści się do dziś. Od roku 2003 Wolsztyńska Fabryka Mebli jest własnością Szynaka-Meble. Pokolenia zadowolonych klientów sprawiają, że Wolsztyńskie Kuchnie to ceniona marka mebli kuchennych w Polsce.

  Spar - Meble
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Spar-Meble jest polską spółką jawną, która rozpoczęła działalność gospodarczą 16 września 1991r. Siedziba Firmy oraz jej zakład produkcyjny i pawilon wystawowy mebli kuchennych zlokalizowane są w pobliżu granicy miasta Chojnice, przy drodze krajowej nr 240 Świecie Tuchola Chojnice.

  Meble Jarocin
  Meble Jarocin to nowoczesna firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy mebli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie wzbogacamy asortyment o produkty trwałe, funkcjonalne i przede wszystkim piękne. W naszej ofercie znajdą Państwo meble gabinetowe, hotelowe, a także restauracyjne.

  Surfland
  SURFLAND Sp. k. działa na rynku od 23 lat. W roku 1997 Firma została uhonorowana tytułem Solidny Partner, a od roku 1999 nazwa i znak firmowy podlegają ochronie na podstawie Decyzji. Dział Meblowy Surfland od wielu lat specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz biurowych klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

  UniDex Meble na Zmówienie
  Jesteśmy firmą produkującą meble na zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, omawiając bezpośrednio z klientem jego oczekiwania wobec wykonania zleconego produktu. Podejmujemy się zarówno jednostkowych zleceń jak i wykonania całych partii produkcyjnych. Naszej produkcji nie ograniczamy do wykonania konkretnych typów mebli.

  Dynamico Zainspirowani Pięknem
  Jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży, w Polsce. Pozycję tę osiągnęliśmy na przestrzeni lat, dzięki setkom, jeśli już nie tysiącom zadowolonych Klientów. Doskonała kadra pracownicza i potencjał finansowy daje gwarancję rzetelnego wykonania każdego, nawet trudnego zlecenia.