Szukasz » Sofy Kielce

  Meble Michalczewski
  Jako producent łóżek hotelowych i wysokiej klasy mebli tapicerowanych stawiamy swoim produktom wysokie wymagania jakościowe. Dzięki precyzji i staranności wykonania oraz nowoczesnemu designowi, proponowane przez nas meble do hoteli, biur i domów nieustannie zyskują na popularności. Zapraszamy !

  Domus Meble Kuchenne
  W początkowym okresie zajmowaliśmy się aranżacją, wystrojem oraz wyposażeniem wnętrz. Od 1994 roku po zdobyciu doświadczeń i rozpoznaniu rynku postanowiliśmy ukierunkować swoje działanie w stronę aranżacji i kompleksowego urządzenia pomieszczeń kuchennych. Obecnie nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego.

  Fameg Radomsko
  Fameg to firma kontynuująca prawie 130-letnią tradycję wytwarzania w Radomsku mebli do siedzenia o najwyższej jakości i światowej renomie. Jest jednym z największych producentów krzeseł drewnianych giętych w Europie i należy do wiodących przedsiębiorstw tej branży na świecie.

  Meble Wojas
  Firma powstała w 1952 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Została założona przez Stanisława Wojasa. Firma zajmowała się produkcją meblościanek, kredensów, kuchni i sypialni. W 1994 roku firma przejęta została przez synów Stanisława. Do dzisiaj centralnym produktem są kuchnie i sypialnie z litego drewna.

  Moden
  Wykonujemy meble na zamówienie według projektów dostarczonych przez zleceniodawcę lub wykonanych przez projektantów, z którymi współpracujemy. Realizujemy dowolne projekty architektów wnętrz w zakresie mebli stylowych, jak również mebli nowoczesnych. Zapraszamy!

  Dragan Meble Kuchenne
  Firma DRAGAN istnieje na rynku od ponad 20-tu lat. Już na samym początku w 1983 roku, wyznaczyliśmy sobie za cel tworzenie wysokiej jakości mebli i ich sprzedaż za przystępną cenę. Produkujemy meble kuchenne, pokojowe, witryny, ławy, szafy, krednesy. Można je u nas nabyć w standardowych wymiarach.

  Abra Sklepy Meblowe
  Abra meble to ogólnopolska sieć sklepów meblowych, która została założona w 1990 roku. Naszą siedzibą jest Kraków, gdzie znajduje się zarząd, centrala logistyczno - handlowa oraz pierwszy uruchomiony sklep meblowy.

  Kluś Design
  Firma jest pionierem w dziedzinie systemu profili LED wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. Innowacyjny system znakomicie nadaje się do oświetleń i podświetleń. Produkty zwracają uwagę swoją wszechstronnością zastosowania oraz niezwykłą energooszczędnością.

  Sosenka
  Historia sklepu SOSENKA rozpoczęła się w 1998 roku. Od samego początku oferujemy wysokiej klasy meble sosnowe oraz różnorodne materace do łóżek. Mając na uwadze Państwa wymagania zapewniamy również transport zakupionych w naszym sklepie produktów. Lokalizacja sklepu zapewnia dogodny dojazd, oraz inne zakupy w małym Centrum Handlowym Wrześni.

  Taurus Polski Producent Mebli
  Meble TAURUS to fabryka produkująca meble od 25 lat. Została założona w 1984 roku przez Stanisława Kubraka i stopniowo, z małego zakładu stolarskiego zatrudniającego dwie osoby, stała się zakładam zatrudniającym ponad 50 osób. Cały czas zachowując charakter firmy rodzinnej, która dba o klienta.