Szukasz » Sklepy meblowe Zielona Góra

  Stan - Mar
  Firma Stan - Mar istnieje na rynku od 1984 roku. Przez długie lata swoją działalność koncentrowała na kompleksowym wykańczaniu wnętrz w drewnie w zakresie: schodów, parkietów i podłóg. Od 2001 roku do oferty naszej firmy dołączyliśmy meble w różnych wzorach z litego drewna takie jak krzesła, stoły i ławy.

  Ami Meble
  Ami-Meble s.c. jest wyłącznym przedstawicielem fabryki mebli Laguna- producenta mebli tapicerowanych. Sprzedaż odbywa się przez nasze stoiska firmowe oraz sklepy partnerskie. Szeroki asortynent wyrobów, wysoka jakość materiałów, perfekcyjne wykonanie, nowoczesne wzornictwo oraz niewygórowane ceny są naszym atutem.

  Stwd Roman Bilecki
  Firma STWD dąży do kompleksowego zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie umeblowania domu. Dostarcza na rynek wyroby wyjątkowe pod względem wzornictwa i funkcjonalności, które jednocześnie cechują się wysoką jakością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane produkty spełniają przy tym wymogi zdrowego snu.

  Azzuro TMC
  Azzurro TMC od 1994 roku specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży mebli kuchennych. Nasza oferta mebli oraz wiedza na temat urządzania kuchni opiera się na sprawdzonym i uznanym przez świat wzornictwie włoskim. Szczególne zamiłowanie do prowadzonej działalności.

  Karina Meble
  Witamy na stronie firmy Karina Meble Indyjskie Kolonialne - importera mebli i artykułów dekoracyjnych z Indii i krajów dalekiego wschodu. Znajdą Państwo u nas bogatą ofertę mebli kolonialnych. Głównym regionem produkcji mebli jest Radżastan i sąsiadujący z nim od wschodu Uttar Pradesz - centrum handlu drewnem.

  Solo
  Nasza Firma oferuje najwyższej klasy wyposażenie biur, zarówno wnętrz gabinetowych jak i pracowniczych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie posiadamy szeroki asortyment biurek, stołów konferencyjnych, ław, szaf, oraz krzeseł.

  M-Meble
  Nasz nowoczesny serwis i baza danych pozwoli wszystkim zainteresowanym szybko i skutecznie znaleźć producentów mebli, salony i sklepy meblowe, studia i galerie mebli, skorzysta z porad projektantów i architektów. Naszym nadrzędnym celem jest prosta i szybka obsługa portalu - we wszystko co robimy wkładamy "duszę.

  Kielecka Fabryka Mebli
  Kielecka Fabryka Mebli to 30 lat tradycji meblowej. Nowocześnie wyposażona firma specjalizuje się w wyposażeniu obiektów użyteczności publicznej, w produkcji i sprzedaży mebli kuchennych, pokojowych i biurowych. Zatrudniamy najlepszej klasy specjalistów. Kielecka Fabryka Mebli to meble z pomysłem.

  MK Producent Mebli
  Nasza firma pojawiła się na rynku w 1991r. Z inicjatywy właściciela i głównego inwestora Mirosława Kuśmierczyka. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym obecnie 20 pracowników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i najnowszymi technologiami.

  Renowacja Mebli
  Nasza firma od lat zajmuje się renowacją mebli zabytkowych. Funkcjonujemy od ponad 30 lat i zdobyliśmy szerokie doświadczenie w naszej branży. W pracach renonowatorsko-konserwatorskich stosujemy tradycyjną technologię dawnych mistrzów. Wykorzystujemy jednie oryginalne materiały do rekonstrukcji restaurowanych przez nas mebli.