Szukasz » Sklepy meblowe Tychy

  Art De Vivre
  Galeria Wnętrz ART DE VIVRE powstała w 1997 roku. Zlokalizowana w sąsiedztwie Nowego Światu na ul. Kopernika w Warszawie, od lat przyciąga miłośników dobrego designu, pomysłowych rozwiązań i dobrej jakości. W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble, kuchnie angielskie i włoskie.

  Plastmet
  Plastmet to znana w kraju i zagranicą firma produkująca doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej i stali zwykłej, malowanej proszkowo.W bogatej ofercie naszych produktów znajdziecie Państwo meble i urządzenia gastronomiczne,socjalne, warsztatowe, magazynowe, biurowe, szkolne oraz medyczne i laboratoryjne.

  Meble Hotelowe - Optimum
  Firma meblowa Optimum zajmuje się wyposażeniem wnętrz w różnego rodzaju hotelach. Co więcej jesteśmy firmą, która zrealizowała wiele zleceń na terenie całej Polski. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i przede wszystki terminowe. Sprawimy, że współpraca będzie czystą przyjemnością.

  Alexa Meble
  AlexaMeble.pl - oferujemy swoje meble z dowozem na terenie całej Polski oraz niższe koszty transportu na terenie całego Śląska. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: meble dziecięce, meble kuchenne, meblościanki, sypialnie oraz wszelkiego rodzaju meble biurowe, np. biurka i systemy biurowe.

  Zdrowe Biuro
  Portal internetowy zdrowebiuro.pl jest tematyczną stroną odnoszącą się do tworzenia zdrowych dla zdrowia miejsc pracy. Znajdziecie tu porady nie tylko dotyczące wyposażenia biura ale także porady specjalistów w zakresie prawa czy też ergonomię wnętrz pracowniczych.

  Wobeline
  Sklep internetowy WOBEline powstał w 2007 r. Myślą przewodnią i podwaliną jego założenia było pragnienie stworzenia w sieci miejsca w którym piękno nie jest dobrem luksusowym a zakupy są bezpieczne i przyjemne. Prowadzony początkowo w formie działalności gospodarczej sklep szybko przerodził się w prężnie rozwijającą się spółkę.

  M-lid.pl
  Handlem meblami zajmujemy się od 2002roku. Pierwsze kroki w branży meblowej stawialiśmy w firmie Hayduk która stworzyła istniejący do dzisiaj salon i w 2006 roku przekazała w nasze ręce . Salon meblowy M-LID zajmuje 1000 m2 powierzchni w Pasażu Handlowym Hayduk przy ul. Moniuszki 11 w Żarach.

  Multiko
  Firma Multiko działa na rynku wyposażenia wnętrz od 1992 r. W tym czasie obsłużyliśmy tysiące klientów w wielu branżach. Głównym kierunkiem działania były dostawy mebli biurowych i restauracyjnych, producentów krajowych i z importu. Od kilku lat dynamicznie rozwijamy współpracę z branżą hotelową.

  Arcadia Meble Biurowe
  Nieustanny rozwój naszej działalności oraz wzrost oczekiwań naszych Kontrahentów doprowadził do powstania kolejnej gałęzi firmy Arcadia. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach.

  Mikołajczyk Meble MM
  Fabryka Mebli Dariusz Mikołajczyk istnieje na rynku od 1990r. Jakość stosowanych do produkcji materiałów, profesjonalizm obsługi oraz poziom sprzedaży stawiają nas w czołówce producentów mebli pokojowych. Obecnie specjalizujemy się w produkcji mebli wykonanych na bazie drewna litego oraz naturalnych oklein.