Szukasz » Salon meblowy Rzeszów

  Oaza
  Firma Oaza działa na rynku wyposażenia sklepów od 1993 roku i nadal prężnie się rozwija poprzez ciągłe inwestycje. W ciągu tych kilkunastu lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w aranżacji i zabudowie sklepów, lokali usługowych, biur. Naszą dewizą jest najwyższa jakość oraz zadowolenie klienta. Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż.

  Edi - Kuchnie
  Prowadzimy sprzedaż na zamówienie elementów i wyrobów drewnianych i drewnopodobnych. Oferujemy fachową i kompleksową obsługę każdego klienta od projektu do realizacji z dostarczeniem i montażem gotowego produktu włącznie. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i wyrobów oraz konkurencyjne ceny.

  Meble Wojas
  Firma powstała w 1952 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Została założona przez Stanisława Wojasa. Firma zajmowała się produkcją meblościanek, kredensów, kuchni i sypialni. W 1994 roku firma przejęta została przez synów Stanisława. Do dzisiaj centralnym produktem są kuchnie i sypialnie z litego drewna.

  Damar
  Firma Damar jest dystrybutorem akcesoriów meblowych i płyt meblowych. Świadczymy usługę cięcia i oklejania płyt meblowych, wykonujemy meble na zamówienie, dostarczamy zamówniony towar na terenie całej Polski. Jesteśmy na rynku już od 1995r. Tak długie doświadczenie w branży dało nam opinię dobrego partnera biznesowego.

  Meble dla Biura
  Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie możliwie szerokiej oferty mebli biurowych, której podstawowym atutem byłyby wysoka jakość i dobra cena. Gwarantujemy to dzięki doborowi partnerów, sposobie dystrybucji, logistyce i przede wszystkim dobrej promocji.

  Fraxinus
  Firma FRAXINUS jest spełnieniem marzeń jej właściciela. Ale powstała po to by spełniać Państwa marzenia, by tworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Jesteśmy pewni, że współpraca z Państwem będzie naszym wspólnym sukcesem, uwieńczonym meblami o jakich Państwo marzą.

  Kelman Meble
  Jesteśmy firmą, która wyraźnie zaznaczy swoją obecność na rynku meblowym w Polsce. Postawiliśmy na zadowolenie klienta i jakość produktów. Z czasem okazało się, podołalismy temu trudnemu wyzwaniu i odnieśliśmy pełen sukces na rynku mebli różnego rodzaju.

  Sofalinea
  W naszym salonie znajdą Państwo meble włoskie - meble skórzane, meble tapicerowane prestiżowych producentów, z kraju i zza granicy. Możemy poszczycić się wzornictwem tworzonym również na nasze zamówienie przez włoskich oraz polskich projektantów. Nasze meble tapicerowane to jakość, komfort i innowacyjne wzornictwo.

  Domosfera.pl
  Jesteśmy dużym portalem internetowym, który zajmuje się wszystkim co związane jest z aranżacją wnętrz. Co więcej internauci znajdą tutaj wiele przydatnych porad i różnego rodzaju ofert sklepów meblarskich, które wiodą prym na rynku meblarskim od wielu lat. Aranżacja wnętrz to podstawa.

  Meble Metalowe Ameco
  Firma Ameco posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli. Meble metalowe produkowane przez Ameco są funkcjonalne, trwałe, ergonomiczne i zapewniają wysoki komfort pracy. Meble i szafy metalowe to wysoka klasa i prestiż. Co więcej u nas to klient zawsze jest najważniejszy.