Szukasz » Narożniki Rzeszów

  Ludwik Styl
  Firma Ludwik Styl została założona w 1959 roku przez Ludwika Twaroga, ojca obecnego jej właściciela Jacka Twaroga. Z początku przedsiębiorstwo świadczyło usługi stolarskie, jednak z czasem jego działalność rozszerzana była o prace związane z wyposażeniem wnętrz i produkcję mebli z litego drewna dębowego.

  Pawamex
  Jesteśmy firmą, która jako pierwsza na rynku wielkopolskim zapoczątkowała specjalistyczną sprzedaż mebli biurowych, oddzielając je od całego asortymentu meblowego. Stworzyliśmy samodzielny segment sprzedaży mebli biurowych, tworząc dla niego nową firmę pod nazwą PAWAMEX.

  Komodo Meble na Wymiar
  Firma powstała w 1990 roku pod nazwą ARBUD. Zajmowaliśmy się kompleksowym wykończeniem wnętrz oraz wykonywaniem mebli na wymiar. W 2009 roku zmieniliśmy nazwę na KOMODO i obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu najwyższej jakości mebli na zamówienie według indywidualnych projektów.

  Szczepańscy Meble
  Firma Meble Szczepańscy Spółka Jawna działa nieprzerwanie od 1965 roku. Powstała z małego zakładu rzemieślniczego produkującego okna i drzwi. Od 1993 roku nastąpił dynamiczny rozwój firmy pod kierownictwem Jerzego Szczepańskiego. To on wprowadził firmę na rynki mebli pokojowych i kuchennych.

  Kler
  Kler SA to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, lider na polskim rynku, od lat wyznaczający trendy. Kler oferuje nie tylko meble, ale i kompletne wyposażenie wnętrz. Począwszy od mebli tapicerowanych aż po szeroką kolekcję lamp i dekoracji ceramicznych.

  Więzik
  Zakład Konserwacji i Wyrobu Mebli Stylowych. Właściciel Zakładu Stanisław Więzik. Od 1974 roku prowadzi Zakład konserwacji Mebli w Cieszynie, zaś od 1984 w odrestaurowanym przez siebie Zespole Dworsko-Parkowym w Strzegocicach, gmina Pilzno. Posiada wieloletnią praktykę zawodową, pracuje w rzemiośle od 1974 roku samodzielnie.

  Interwood
  Meble drewniane gwarantują nam długi okres użytkowania. Meble drewniane do kuchni lub salonu zawsze będą bardziej dekoracyjne niż meble z tak zwanej "płyty". Nawet najlepszej jakości materiały wykorzystane do produkcji mebli nie zastąpią litego drewna. Tradycyjne patelnie do smażenia odlewane były z żelaza.

  Twoje Meble
  Sklepy meblowe znajdujące się w sieci Twoje Meble posiadają bardzo bogaty asortyment z branży meblarskiej. W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele różnego rodzaju mebli, które we wspaniały sposób upiększą wasze wnętrza domów, mieszkań i biur. Z nami będzie się żyło lepiej.

  Bogatti Sypialnie, Jadalnie, Gabinety
  Do produkcji naszych mebli wybieramy starannie najlepsze gatunki drewna i naturalnych oklein. W obróbce drewna mają swój udział zaawansowane technologie, jednak w produkcji mebli z naturalnych surowców niezastąpiona jest praca ludzi. Stolarskie rzemiosło nie jest w naszej firmie pustym sloganem.

  Orange Tree Meble Indyjskie
  Orange tree specjalizuje się w handlu meblami pochodzącymi z Indii. Należałoby także wspomnieć, że nasza oferta jest jedną z najbardziej unikalnych na polskim rynku. Ze starannością staramy się dobierać różnego rodzaju egzemplarze, które swoją jakością i przepychem spełnią każdą twoją zachciankę estetyczną.