Szukasz » Meblościanki Nowy Sącz

  Meblik
  Firma MEBLIK została założona przez dwóch wspólników Stanisława Gierszewskiego i Andrzeja Zabłotnego. Specjalizuje się w produkcji mebli dziecięcych zdobionych bardzo wyszukanymi elementami grawerowanymi trójwymiarowo. Ponadto posiada bardzo bogatą ofertę i piękne wykonanie produktów.

  Meble Kamyk
  Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Profesionalne zarządzanie sprawiło, iż dzisiaj możemy powiedzieć sobie, że jesteśmy osadzeni na solidnych fundamentach. Współpracujemy z firmami o uznanej marce co powoduje, że meble, które sprzedajemy są wysokiej jakości i cieszą się uznaniem na rynku meblarskim zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Plusa Meble Łazienkowe
  Doświadczenie i pasja dwojga ludzi stała powodem pojawienia się na rynku mebli do łazienek firmy PLUSA. Są nimi Monika i Mariusz Goździkowscy. W 1998 na rynku zastała wyprodukowana pierwsza szafka z logo Meble Łazienkowe PLUSA. Projektantem mebli jest pani Monika Howorus - Goździkowska.

  4 Wymiar Meble na Wymiar
  Witamy na stronie firmy 4WYMIAR od kilku lat wykonującej meble na zamówienie. Różnorodność naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Jesteśmy gotowi służyć naszą pomocą i wiedzą w realizacji Państwa projektów. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była różnorodna.

  Exclusive Design
  Exclusive Design to dwumiesięcznik przedstawiający elitę polskiego rynku wyposażenia wnętrz, architekturę i sztukę. Znajdują się w nim informacje o produktach i usługach z najwyższej jakościowej półki kierowane do ludzi zamożnych. Dzięki nam dowiesz się jak urządzić swoje pomieszczenie.

  Bunio Meble na Wymiar
  Celem firmy jest projektowanie mebli na indywidualne potrzeby Klientów. Projekty takie przygotowujemy na specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym. Daje to dużą swobodę i możliwość manipulacji. Jesteśmy w stanie stworzyć kuchnię w każdym stylu, w każdym wymiarze, kompletnie wyposażoną i zamontowaną.

  Javorimex
  Jako firma z trzydziestoletnim stażem na rynku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Od początku działalności nie powstały dwa identyczne projekty, dwie identyczne kuchnie czy łazienki. To dzięki temu określani jesteśmy mianem producenta niestandardowego. Nasze meble są jak nasi klienci - indywidualne i niepowtarzalne.

  Arcadia Meble Biurowe
  Nieustanny rozwój naszej działalności oraz wzrost oczekiwań naszych Kontrahentów doprowadził do powstania kolejnej gałęzi firmy Arcadia. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach.

  A&K Meble
  A & K jest Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym firmy Senator. Działamy prężnie od 2004 roku. Przez ten okres firma została jednym z partnerów handlowym firmy Senator, prowadzi hurtownię akcesoriów do drzwi przesuwnych Senator, rozwinęła współpracę z Castorama Polska dostarczając meble łazienkowe.

  Dropol Meble
  Nasze sofy i kanapy są wykonane z drewna litego, płyty wiórowej, sklejki oraz płyty pilśniowej. Oparcia oraz siedziska zawierają piankę poliuretanową, sprężyny faliste, listwy gięte ze sklejki lub formatki bonelowe, co nadaje naszym meblom odpowiednią miękkość i wygodę.