Szukasz » Kanapy Radom

  Polflex
  Firma POLFLEX produkuje nowoczesne meble laboratoryjne o wysokich walorach estetycznych i jakościowych. Swoją stylistykę również zmieniają wszystkie dygestoria ceramiczne, HPL i metalowe. W naszej ofercie znajdują się również stoły do mycia, zlewy ceramiczne, stoły wagowe antywibracyjne, meble i dygestorium szkolne.

  Dller
  Firma "Dller" powstała w 1996 roku. Głównym profilem działalności jest produkcja mebli sosnowych, dębowych a także olchowych. Firma początkowo produkowała meble ze starego drewna sosnowego. Obecnie wykonujemy meble ze starannie selekcjonowanego nowego drewna. Posiadamy duże powierzchnie magazynowe i moce produkcyjne.

  Dusza Zaklęta w Meblach
  Wszystkie nasze meble wykonane są ręcznie z litego drewna najwyższej jakości. Materiały użyte do wykonania kolekcji są produktami ekologicznymi, co sprawia, że można śmiało nazwać je "hipoalergicznymi". Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii w Małym Domku.

  Szafetex
  Firma SZAFETEX powstała w 1998 roku. Od samego początku nasza działalność jest skupiona na świadczeniu usług w zakresie projektowania i zabudowy wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości estetyczne i atrakcyjne cenowo szafy i garderoby.

  Furniko
  Firma FURNIKO powstała w październiku 1990 roku jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych mebli biurowych. Obecnie FURNIKO należy do czołówki polskich producentów mebli biurowych.

  Dynamico Zainspirowani Pięknem
  Jesteśmy jedną z wiodących firm w tej branży, w Polsce. Pozycję tę osiągnęliśmy na przestrzeni lat, dzięki setkom, jeśli już nie tysiącom zadowolonych Klientów. Doskonała kadra pracownicza i potencjał finansowy daje gwarancję rzetelnego wykonania każdego, nawet trudnego zlecenia.

  Uniwers Meble
  UNIWERS to firma z ponad 20 letnią tradycją i doświadczeniem w prowadzeniu działalności. Nasza spółka została założona 1 marca 1989 roku, a zarząd nie zmienił się od początku jej istnienia. Obecnie posiadamy trzy salony meblowe na terenie województwa lubelskiego. Oferujemy największy wybór mebli w regionie.

  Europejski Portal Meblowy
  Od 2005 roku głównym założeniem EuroMeble.net było poszerzenie zakresu świadczonych usług reklamowych o kolejne kraje, odziały zagraniczne. Na początku 2006 r. nawiązaliśmy współprace z przedstawicielami zagranicznymi w celu urzeczywistnienia naszych ambicji i planów.

  Łaciak
  Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji mebli. Produkujemy meble ogrodowe, biesiadne, góralskie, barowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wzorów i kolorów mebli. Nasza firma coraz bardziej się rozwija dlatego staramy się poszerzać swoją działalność i wzbogaciliśmy naszą ofertę o meble restauracyjne oraz ogródki piwne.

  Arcadia Meble Biurowe
  Nieustanny rozwój naszej działalności oraz wzrost oczekiwań naszych Kontrahentów doprowadził do powstania kolejnej gałęzi firmy Arcadia. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach.