Szukasz » Brw Zabrze

  Pracownia Tapicerska WK
  Witaj, w pracowni tapicerskiej WK. Naszą specjalnością jest produkcja mebli wypoczynkowych według specyfikacji klienta. Jeśli marzysz o wypoczynku, którego nie możesz znaleźć w sklepie i doskonale widzisz go oczyma swojej wyobraźni trafiłeś idealnie. My go dla Ciebie wyczarujemy.

  Interwood - Meble
  Interwood-Meble to mała platforma ogłoszyeń dotyczących branży meblarskiej. U nas znajdziesz wiele odpowiedzi, których szukasz. Bogata oferta ogłoszeń producentów, podwykonawców, a także specjalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz pomoże ci odpowiednio umeblować soje gniazdko.

  Vitus
  Nasz 19 letni staż w branży meblowej gwarantuje naszym klientom wysoki standard świadczonych usług od doradztwa przez projekt do montażu. Projekt wykona specjalista kierując się wymaganiami klienta, który sam wybierze to co zdecyduje o stylu i charakterze mebli. Przede wszystkim typ i kolorystykę frontu oraz dodatki i urządzenia.

  Moma Studio
  Moma Studio jest importerem oraz dystrybutorem nowoczesnych mebli. Nasza oferta skierowana jest do Klientów wymagających, ceniących orginalną stylistykę i najwyższą jakość wykonania. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości markowych produktów wyposażenia wnętrz.

  Meble Kamyk
  Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Profesionalne zarządzanie sprawiło, iż dzisiaj możemy powiedzieć sobie, że jesteśmy osadzeni na solidnych fundamentach. Współpracujemy z firmami o uznanej marce co powoduje, że meble, które sprzedajemy są wysokiej jakości i cieszą się uznaniem na rynku meblarskim zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Klasikus Drewniane Meble Klasyczne
  Witamy w świecie mebli firmy KLASIKUS. Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat. Oferujemy meble w dużej mierze wykonane ręcznie, perfekcyjnie wykończone i trwałe. Nasz główny surowiec - lite drewno dzięki swoim właściwościom pozwala na produkcję mebli o różnorodnych kształtach i fasonach.

  Fabryka Mebli Szkolnych
  Fabryka Mebli Szkolnych - Biuro Handlowe, powstała na bazie Fabryki Pomocy Naukowych w Koszalinie. Kompleksowe zaopatrzenie szkół, placówek oświatowych, biur, instytucji, pensjonatów i hoteli to nasze główne zadanie. Realizujemy dostawy w następujących grupach towarowych.

  Jard
  Naszą specjalizacją jest wyposażenie biur w meble, fotele. krzesła i systemy ścianek działowych. Pomożemy Państwu w umeblowaniu nowego biura zaczynając od recepcji, przez pokoje pracownicze, gabinety, sale konferencyjne a na pomieszczeniach socjalnych i magazynach kończąc.

  Meble Wrzosowa
  Meble Wrzosowa to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, działająca od 1985 roku. Od początku specjalizujemy się w meblach kuchennych. W swoich produktach najwyższą wagę przywiązujemy do jakości idącej w parze z dobrym designem. Z nami twój dom będzie wyglądał jak nigdy przedtem.

  Salon Meblowy MIX
  Firma MIX istnieje od 1991 roku. Posiadamy największy salon meblowy w Tychach. Rozwijamy się razem z głównym producentem, jakim jest Black Red White, nasza oferta nie ogranicza się już tylko do mebli ale poszerzamy ją o dodatki takie jak pościel, ręczniki, artykuły dekoracyjne itp.