Szukasz » Brw Kalisz

  Meble Wójcik
  Z wielką satysfakcją prezentujemy oryginalne kolekcje mebli, które w ciągu krótkiego okresu czasu znalazły uznanie, a tym samym miejsce w mieszkaniach i domach tysięcy Europejczyków. Marka MEBLE WÓJCIK debiutowała we wrześniu 2008 roku i od tego czasu oferujemy Państwu najwyższej jakości meble.

  Green Home
  Sklep internetowy greenhome.com.pl powstał z myślą o klientach indywidualnych naszej firmy. Naszym klientom zapewniamy solidną obsługę, doradztwo, wysoką jakość, krótkie terminy realizacji zleceń, indywidualne podejście do kliena, a przede wszystkim konkurencyjne ceny dla każdego.

  Miks - Meble
  Naszą specjalnością są meble na wymiar. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne, szafy, biblioteki, garderoby, zabudowy wnęk, sypialnie, meble biurowe i inne. Firma Miks-Meble istnieje na polskim rynku od 1992 r. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów i proponować rozwiązania spełniające ich wymagania.

  Mebel Box Office
  Firma Mebel Box Office oferuję nowatorską formułę sprzedaży mebli biurowych na polskim rynku. Sprawdzony w innych krajach system, za naszym pośrednictwem także trafił do Polski. Nasza firma jako doświadczony sprzedawca i pośrednik w branży meblarskiej proponuje kompleksową obsługę różnym podmiotom indywidualnym.

  Jawor Producent Mebli
  Firma nasza rozpoczęła działalność w 1984 roku. Zajmujemy się produkcją mebli biurowych, sklepowych, bankowych mieszkaniowych; wykonywanych z płyt wiórowych laminowanych, okleinowanych obrzeżem PCV z dodatkowymi elementami naturalnego drewna, szkła lub metalu.

  Gala Collezione
  Pierwsze wrażenie jest często podstawą zakupu mebla, ale tylko wzory, które potrafią przetrwać próbę czasu, dają prawdziwość wartość Kupującym. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Gala Collezione gwarantują, że wybór mebli z naszej kolekcji jest wyborem udanym.

  Aston
  Idealne biuro to przestrzeń dostosowana do Twoich potrzeb. To w jakim miejscu pracujesz mówi kim jesteś i dokąd zmierzasz. My wychodzimy Twoim oczekiwaniom na przeciw tworząc rozwiązania indywidualne. Ponad piętnastoletnie doświadczenie pozwala nam meblować nie tylko małe pomieszczenia ale również aranżować duże przestrzenie biurowe.

  Moden
  Wykonujemy meble na zamówienie według projektów dostarczonych przez zleceniodawcę lub wykonanych przez projektantów, z którymi współpracujemy. Realizujemy dowolne projekty architektów wnętrz w zakresie mebli stylowych, jak również mebli nowoczesnych. Zapraszamy!

  Oaza
  Firma Oaza działa na rynku wyposażenia sklepów od 1993 roku i nadal prężnie się rozwija poprzez ciągłe inwestycje. W ciągu tych kilkunastu lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w aranżacji i zabudowie sklepów, lokali usługowych, biur. Naszą dewizą jest najwyższa jakość oraz zadowolenie klienta. Z naszych usług korzystają firmy z różnych branż.

  Żakpol Fabryka Mebli
  Firma ŻAKPOL istnieje na polskim rynku od 1988 roku i zajmuje się produkcją ekskluzywnych mebli wypoczynkowych ze skóry, tkanin tapicerskich oraz skóropodobnych. Przez szereg lat działalności naszym nadrzędnym celem było doskonalenie jakości naszych produktów.